Ödeme & Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, İş Bankası İzmir Şubesi Iban: TR31 0006 4000 0013 4003 1946 88 hesabımıza (TL) ödeme yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3) Kapıda Ödeme Ücreti Kapıda ödeme servisi kargo şirketi tarafından sağlanan bir ödeme seçeneğidir. Bu servis için kargo şirketi ürün fiyatına göre değişen bir bedel tahsil etmektedir. Bu servis bedeli kargo şirketine ait olup, ürün iadesi halinde iade edilemez.

Satın alınan ürün üzerine kişiselleştirme işlemi uygulanmış ürünler iade edilemez. Satıcının insiyatifinde iade kabulü yapılması durumunda ise ürün maliyeti, reklam giderleri, taşıyıcı firma giderleri (taşıma bedeli, kapıda ödeme komisyonu vb.) iade edilecek tutar üzerinden düşülerek kalan tutar alıcıya iade edilir.
Ürününüzü alırken ekstra bir ücret ödemek istemiyorsanız Kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneğini seçerek ödemelerinizi güvenli bir şekilde hiçbir ekstra servis ücreti ödemeden yapabilirsiniz.

4) Satılmakta olan deri ürünler başta dana derisi olmak üzere koyun derisi, manda derisi gibi alternatifler de duruma göre tercih edilebilecektir. Fotoğrafı sergilenen ürünlerdeki deri renkleri, kullanılan hayvanın beslediği ve yetiştiği ortamın şartlarına göre, fabrikada üretim sırasındaki değişkenlere/üretim faktörlerine göre, satın alan kişinin ürün fotoğrafını görüntülediği cihazın ekran ayarlarına göre çok az ton farklılıkları gösterebilmektedir. Alıcı satın alma yaparsa bu farklılıkları kabul etmiş sayılmaktadır. Ayrıca kullanılan derilerde fabrikada renklendirme işlemi yapılmaktadır. Kullanım sırasında deri rengini içindeki ürünlere veya kullanıcının taşıma veya saklama sırasında koyduğu ürünlere nadiren de olsa verirse bu sebeplerden doğabilecek olan zararlardan satıcı sorumlu tutulamaz

5) Teslimat 
Teslimat masrafları alıcıya aittir. Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını ya da kampanya dahilinde ücretsiz teslimat yapacağını beyan etmişse, teslimat masrafı satıcıya aittir. Teslimat; stoğun müsait olması ve mal bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Satıcı, mal/hizmetin siparişinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

6) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda hello@designthea.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.